OKULUM TEMİZ BELGESİ

 

 

Covid-19 salgını sonrasında öğrencilerin okullara daha güvenli gitmesi adına MEB tarafından yayınlanan ”Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kılavuzu”ndaki tüm kriterleri yerine getiren ve TSE tarafından denetlenen okulumuz “Okulum Temiz Belgesini”aldı. Tüm konularda standartlarımızı yükselterek eğitim vermeye devam ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 


İş Sağlığı Güvenliği kapsamında tüm öğretmen ve personellerimizin eğitim seminerlerini tamamladık.

 

               

 


Altınküre Teknokent Koleji olarak bu zorlu süreçte sağlık çalışanlarımıza destek olmak amacıyla Tasarım Teknolojileri Öğretmenlerimiz “yüz siperi” üretimine başladı.

 

 

 


Okul dezenfekte çalışmalarımızı tamamladık.

 

 


Milli Eğitim Bakanlığımızın açıklamış olduğu ara tatil ve uzaktan eğitim ile ilgili bilgilendirme toplantımızı gerçekleştirdik.

 

             

 


8 Mart Dünya Kadınlar Günü

 

Yönetim kurulu ve okul idaremiz bayan öğretmen ve çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

 

 

 


Teknokent Koleji olarak yapmış olduğumuz “Okula Kabul” sınavımızda birinci olan Elif Buse Çetinel’e Kurum Müdürümüz Hakan Okumuş tarafından hediyesi takdim edildi.

 

 


 

Öğrencilerimizle birinci dönem değerlendirme toplantımızı gercekleştirdik.

 

 

 


 

Ara tatil birinci hafta çalışma programımızda yer alan zümre çalıştaylarımızı, yetenek keşif atölyesi kulüp çalışmalarımızı, öğrenci destekleme ve yetiştirme kurslarımızı yemek programımızla sonlandırdık.
Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller dileriz.

 

 

 


Zümre çalıştayımıza “Ergenlik Dönemi” semineriyle katkı veren Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile Danışmanı Psikolog Murathan NAL Bey’e teşekkür ederiz.

 

 

 


Sakarya’da eğitime yeni bir bakış açısı getiren Özel Altınküre Okulları üç farklı kampüste eğitim veren akademik kadrosuna hizmetiçi eğitim seminerleri düzenleyerek zümre çalıştaylarına devam ediyor.

 

 


Teknokent Koleji Okul Aile Birliği Toplantısı

 

Okul Aile Birliğimiz, yönetim kurulunu oluşturarak ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 

 

 

 


2. VELİ TOPLANTIMIZ

 

Okulun ilk gününden itibaren gerçekleştirilen sportif, sanatsal ve akademik çalışmalar ile ilgili velilerimiz ve öğretmenlerimiz birebir görüşmeler yaparak bilgi alışverişinde bulundular.