Liseler arası Oryantring İl Şampiyonasında, okulumuzu başarıyla temsil ederek Sakarya 4.sü olan öğrencilerimizi ve öğretmenimizi tebrik ederiz

 

 

 

 

 

 

 


Kurum içi düzenlenen akademik sınav ve sportif faaliyetlerde dereceye giren öğrencilerimize okul müdürümüz Hakan Okumuş tarafından kurumsal başarı belgeleri ve madalyaları düzenlenen törenle takdim edildi.

 

                 

 


Siyer-i Nebi Yarışması

 

İlimizde düzenlenen Siyer-i Nebi yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize Anadolu Gençlik Derneği il temsilcileri tarafından belgeleri takdim edildi.

 

 

 

 


 

Hızlı Klavye Yarışması

 

Bilişim haftası hızlı klavye yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizi ödüllendirdik.

 

 

 

 

 

 


İKİNCİ TURDAYIZ

Liseler arası “Genç Erkekler” Futsal Müsabakalarında ikinci maçımızı da galibiyetle tamamladık, öğretmenimizi ve öğrencilerimizi tebrik eder sonraki maçlarda başarılar dileriz.

 

 

 

 


 

 

Genç erkekler FUTSAL müsabakalarına 3 puanla başladık.

 

 

 

 

 

 

 

 


LİSELER ARASI KROS ŞAMPİYONASI…

 

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen liseler arası kros yarışmalarında ferdi branşta okulumuzu başarıyla temsil eden Sakarya 2.olan Yağmur Sare ÇELİKTEN’i ve Sakarya 3.sü olan Rüya Eylül ŞİRİN’i ve öğretmenimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

 


Sakarya Dart Şampiyonu ve 3.”sü

 

       

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında ilimizde düzenlenen Dart tunurnuvasında Sakarya Şampiyonu olan Nimetullah Kırca öğretmenimizi ve Sakarya 3.sü olan Gökhan Kahyacık öğretmenimizi tebrik ederiz.

 

 

 

 


24 Kasım Sakarya Bocce Finalistleri

 

 

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında ilimizde düzenlenen Bocce tunurnuvasında il 3.sü olarak okulumuza kupa sevinci yaşatan öğretmenlerimizi tebrik ederiz.